Saç Ekim Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Saç ekim fiyatları konusunda internet üzerinde bir çok bilgi vardır. Bu bilgiler içinde yararlı olanları da mevcut olduğu gibi malesef büyük çoğunluğu bilgi kirliliği oluşturacak nitelikte olup yanlış anlamalara yol açacak şekildedir. Bu konu üzerine söylenecek en sağlıklı şeyleri bu yazıda görebilirsiniz.

Saç Ekim Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Saç ekim fiyatları belirlenmesi durumu bir çok değişkene bağlı olmasıyla beraber ekim yaptıracak kişiyi görmeden fiyat verilmesi de mümkün değildir. Ancak telefonda belki belirli tariflere göre ortalama bir fiyat verilebilir ve yine de net fiyat verilemez. Dolayısıyla internette fiyat veren yerlerin inandırıcılığı olmadığı gibi fiyat verilmesi sağlık bakanlığı tarafından yasaklanmış olup ağır yaptırımlarla cezalandırılmaktadır. saç ekimi erkelerin seçtikleri cidd bir estetik müdahale şeklidir.

Saç ekim fiyatları belirlenirken öncelikle ekim yaptıracak kişinin istediği ekim bölgesi belirlenir, bu bölge belirlenirken olabilirlik ve doğal görünüm gibi unsurlar daima göz önünde bulundurulur. Daha sonra saç çizgisi dediğimiz ekim yapılacak bölgenin sınırlarının belirlenmesi işlemi tamamlanır. Bu da belirlendikten sonra saç yoğunluğu incelenir ve ense kısmından alınıp nakil yapılacak bölgeye uygulanacak yoğunluk yani greft sayısı belirlenir. Bütün bunlar tamamlandıktan sonra örneklendirme yapılıp saç ekimi yapılacak kişiye gerekli bilgiler aktarılır, olası bir operasyon için bir takvim belirlenir tavsiyeler aktarılır ve fiyat belirlenir. Bu aşamaların hepsi saç ekim fiyatı belirlenirken izlenmesi gereken yol ve aşamalardır. Umarız bu aşamalar size yol gösterici olur ve karar almanızda veya çalışma yapacağınız yerin işe bakış açısıyla ilgili bilgi almanıza fayda sağlar.

saç ekimi

saç ekimi

fue’de ücret belirlemede beş ana husus bulunmaktadır. birincisi nakil yapılacak saç köklerinin (kıl kümlerinin) sayıları ve yoğunluğu. ikincisi ise ekimde kullanılacak yöntemin şekli ve kaç aşamalı olacağıdır. ünücüsü operasyonu gerçekleştirecek doktorun seans için belirlediği miktar. beşinci işlemin yapılacağı merkezin saç ekimi ücretleri olacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>